Arleta: Jesteście imprezowiczkami, które chciały stworzyć miejsce dzięki, któremu wszystkie wydarzenia będą w jednym miejscu, czy raczej spokojnymi duszami, którym doskwierał brak pomysłów na relaks po ciężkim dniu?

Agnieszka:

Jedno i drugie :) Monika potwierdzi.

Pomysł zbudowania portalu powstał, ponieważ same szukałyśmy sposobu, na zorganizowanie sobie ciekawego weekendu, dnia, czy kilku godzin. Wyszukanie takich informacji w sieci zajmuje dużo czasu, a do tego nie są one dostępne w jednym miejscu. Poszukiwania na ogół kończą się więc zniecierpliwieniem, zniechęceniem i wyłączeniem komputera. Któż z nas tego nie doświadczył? :)

Dokładnie rok temu Monika powiedziała: „Aga, stwórzmy coś nowego! Coś, czego jeszcze nie ma. Miejsce, w którym każdy znajdzie TYLKO interesujące go informacje. Mało tego, Aga spersonalizujmy ofertę.”

Tak się zaczęło...Postanowiłyśmy zbudować portal BROO.pl :)

Monika:

Dokładnie tak...jesteśmy i imprezowiczkami i spokojnymi duszami. Takie dwa w jednym :). Wychowywałam się w czasach, kiedy wspólnie z kolegami, koleżankami spędzało się czas do późnego wieczora na podwórku. Z uśmiechem na twarzy wspominam tamte chwile. Zabawę skończyć mogła tylko mama, krzycząc Monikaaaa do domuuu :( Inaczej zabawa w kapsle, podchody, czy państwa miasta mogła trwać bez końca.

Nadszedł czas, kiedy internet zastępuje nam kontakt bezpośredni. Chcemy to wykorzystać. Połączyć aktywne spędzanie czasu z bliskimi z możliwościami jakie daje nam technologia.

Często jest tak, że ktoś organizuje fajne wydarzenie jednak z różnych powodów nie inwestuje w jego promocję. Wychodzimy takim ludziom naprzeciw. Wspólnie z Wami chcemy promować Wasze wydarzenia. ZA DARMO! Uwierzycie? Za darmo :) bez żadnych gwiazdek i małego druku :) To może być dosłownie WSZYSTKO. Od wielkiego koncertu rockowego po ćwiczenie jogi w lokalnym parku z grupą przypadkowo spotykających się w każdą sobotę ludzi.


Arleta: Mark Zuckerberg jest aktywnym facebookowiczem, czy Wy również będziecie korzystać z portalu BROO.pl?

Agnieszka:

Jasne! Osobiście nie mogę doczekać się STARTU. Często bowiem złoszczę się kiedy omija mnie fajne wydarzenie o którym nic nie wiedziałam. :(

Chcemy dać WAM miejsce dzięki, któremu z wyprzedzeniem będziecie wiedzieć co się dzieje „na mieście”. Będziecie mogli pochwalić się swoją twórczością oraz dowiedzieć się gdzie i kiedy można komuś pomóc.

Mnóstwo osób szyje, klei, lepi, maluje , niestety ich prace (tak jak moje :)) ogląda jedynie rodzina i przyjaciele - mój kot :). To samo dotyczy wolontariatu – ktoś chce pomóc, ale nie wie gdzie i w jaki sposób ?


Arleta: Skąd pomysł na nazwę portalu? Jesteście fankami Moniki BrOOdki, a może słynnego serialu, w którym występuje BrOOnek Malanowski?

Monika:

Tutaj koniecznie musimy wspomnieć o dwóch osobach, które odegrały kluczową rolę w tworzeniu nazwy i logotypu. Sama nazwa powstała po prostu, z gry słów. Podczas jednego z wieczorów wspólnie z Wojtkiem zaczęliśmy kombinować, składać literki :). Tak powstała nazwa BROO.pl. Aga od razu załapała koncepcję. Kolorowymi długopisami Wojtek zaproponował swoją wizję :). Szkic przesłaliśmy do Agi. Tutaj świetną pracę wykonała Paulina, córka Agnieszki Zrobiła nam logo BROO.pl (serduszko). Efekt jak sami widzicie jest rewelacyjny :)

Korzystając z okazji. Dziękujemy Wam Kochani

Agnieszka:

Monika Brodka? Tą Panią kojarzę, hmm Bronek Malonowski... ;)

BROO.pl to taki kumpel, przyjaciel, który jest zawsze przy Tobie. Zarzuci dobrą radą, o wszystkim przypomni na czas w sms lub mailu. Ktoś, kto wyciągnie Cię z domu, dzięku komu poznasz nowych ludzi. Oczywiście to wszystko to przenosnia ;) BROO.pl to portal, dający możliwości, dzięki którym ludzie będą mieć ciekawsze, a przez to szczęsliwsze życie :)

Zaplanowane mamy oczywiście kolejne niespodzianki dla naszych użytkowników. Grę dla najmłodszych, aplikację na telefon oraz wiele innych, ale wszystko w swoim czasie :)


Arleta: Jakie są Wasze oczekiwania od portalu BROO.pl ? Liczycie, że ludzie chętniej będą wychodzić z domu, a może więcej osób zainteresuje się wolontariatem? Z tego co wiem, obie jesteście artystkami - może chcecie wypromować swoje prace i zyskać międzynarodową sławę ?

Monika:

Podczas tworzenia portalu przewinęło się mnóstwo koncepcji. Natomiast kierunek nadal jest ten sam. Tak, chcemy, aby ludzie chętniej spędzali czas razem - aktywnie. Chcemy im dać spersonalizowaną ofertę.

Propozycja “Wolontariatu” w BROO.pl to pomysł Agnieszki. Bardzo mi się spodobał. Wiele osób, które chciałoby pomagać innym, mimo usilnych wyszukiwań w internecie nie odnajduje informacji na temat akcji przeprowadzanych w ich okolicy. BROO.pl dla takich ludzi ma rozwiązanie :)!

Moim konikiem w BROO.pl jest “Rękodzieło”.:)

Spotykając się z Agnieszką, która maluje, lepi z gliny, widziałam jak wszystkie jej prace leżą poupychane w kącie mieszkania :( W kazdym pomieszczeniu coś się znajdzie. A to ukończone obrazy, a to w trakcie tworzenia półmisek z gliny. Po prostu mała galeria sztuki w wykonaniu Agi :). Powiedziałam wtedy „Aga, musimy mieć jeszcze jedną zakładkę w BROO - Rękodzieło !!! Wiele osób tworzy różne „cudeńka” niech te WSZYSTKIE prace ujrzą swiatło dzienne.”

Oczywście nie musiałam jej przekonywać… :)

Krótko mówiąc...BROO.pl ma ŁĄCZYĆ LUDZI I WYDARZENIA, artystów z entuzjastami sztuki, osoby, które chcą pomagać z miejscami, gdzie ta pomoc jest potrzebna.

Dołączajcie koniecznie :)


Rozmawiała: Arleta Witke


Popularne wpisy

Be BROO, gdziekolwiek jesteś!

Nie czekaj i załóż darmowe konto już teraz!

Załóż darmowe konto
Zostaw opinię
Cześć, tu BROOnek!

Masz sugestie dotyczące portalu? Chcesz pomóc w jego rozwoju? A może chcesz coś zmienić?.

Ja i mój zespół jestesmy zwarci i gotowi, aby dostarczać jeszcze lepsze BROO.pl! Pamiętaj, liczymy się z Twoim zdaniem ;)

Napisz do nas!