Poznaj zespół BROO.pl

Monika Korpas

Monika Korpas

Kobieta kreatywna – spełniona Pani domu, która z powodzeniem łączy opiekę nad swoim ukochanym synkiem, z udaną realizacją ambitnych wyzwań zawodowych. Właśnie tak powstało BROO.pl!

W interesach lubi szybkość działania i wysoką jakość, by dla odmiany prywatnie nienawidzić szybkich samochodów i dużych wysokości. W wolnym czasie amatorka fotografii z wyobraźnią.

Pasja
Agnieszka Szczygłowska

Agnieszka Szczygłowska

Zapalona artystka-malarka, posiadaczka dorosłej córki i białego devon rexa, która nie zapomina o swojej formie, regularnie odwiedzając siłownię i pokonując kilometry na rowerze.

Nie boi się wyzwań, o czym świadczy chociażby przetrwanie w kilku korporacjach na przestrzeni ostatnich 17 lat. Silna osobowość, która potrafi w odpowiednim momencie powiedzieć „dość” i postawić na swój rozwój. Właśnie tak powstało BROO.pl!

Pasja
Adrian Kowalczyk

Marketingowy ninja. Dużo mówi - stara się mądrze (albo chociaż zabawnie). Pasjonat psychologii kłamstw, stand-up’ów oraz wiecznie kontuzjowany sportowiec. Nie lubi nieporadności - zawsze bierze sprawy w swoje ręce.

Nie zna słowa "nuda", aktywnie wykorzystując każdą minutę dnia. Lepiej niż gotować, potrafi odkrywać ciekawe restauracje. Wyznawca zasady: "masz to, na co się odważysz".

BROOnek

Każdy to wie - jak na imprezę, to tylko z Bronkiem, ekhm... BROOnkiem! BROOnek to nasz wszechwiedzący pracownik, który był już wszędzie, zna wszystkich i na pewno odpowie na każde Twoje pytanie związane zarówno z samym portalem BROO.pl, jak i wydarzeniami, które na nim znajdziesz.

Napisz i pozwól mu się wreszcie poznać!

Be BROO, gdziekolwiek jesteś!

Nie czekaj i załóż darmowe konto już teraz!

Załóż darmowe konto
Zostaw opinię
Cześć, tu BROOnek!

Masz sugestie dotyczące portalu? Chcesz pomóc w jego rozwoju? A może chcesz coś zmienić?.

Ja i mój zespół jestesmy zwarci i gotowi, aby dostarczać jeszcze lepsze BROO.pl! Pamiętaj, liczymy się z Twoim zdaniem ;)

Napisz do nas!