FAQ - BROOnek odpowiada

Twoje konto w BROO.pl

Dzięki serwisowi BROO.pl otrzymasz pełen dostęp do największej bazy wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych, sportowych i tym podobnych, w pobliżu miejsca, które wskażesz. O eventach, na które się zdecydujesz, będziesz na bieżąco informowany bezpłatnymi personalizowanymi alertami poprzez kanały komunikacji, które sam wybierzesz. BROO.pl umożliwi Ci także niesienie pomocy potrzebującym, poznanie nowych ludzi podobnych do Ciebie, a także zaprezentowanie swoich rękodzieł na specjalnie przygotowanej platformie.

Zapomniałem hasła

Wystarczy, że wybierzesz opcję "Nie pamiętam hasła", w formularzu służącym do logowania, lub klikniesz bezpośrednio tutaj. Otrzymasz e-mail, zawierający link umożliwiający zdefiniowanie nowego hasła i odzyskanie dostępu do konta. Nowe hasło posłuży Ci do logowania przy kolejnych wizytach.

Obsługa portalu BROO.pl

Portal BROO.pl powstał z myślą, aby nasi użytkonicy nie musieli przeszukiwać. Aby móc spersonalizować kryteria kliknij tutaj.

Masz dodatkowe pytania?

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - on lubi rozwiązywać problemy! ;)

Be BROO, gdziekolwiek jesteś!

Nie czekaj i załóż darmowe konto już teraz!

Załóż darmowe konto
Zostaw opinię
Cześć, tu BROOnek!

Masz sugestie dotyczące portalu? Chcesz pomóc w jego rozwoju? A może chcesz coś zmienić?.

Ja i mój zespół jestesmy zwarci i gotowi, aby dostarczać jeszcze lepsze BROO.pl! Pamiętaj, liczymy się z Twoim zdaniem ;)

Napisz do nas!