Dziel dobro - WOLONTARIAT

Masz wielkie serce?

Masz chęci, którymi chcesz się bezinteresownie podzielić, podobnie jak ekipa BROO.pl?

Postanowiliśmy dać Ci taką szansę - dołącz do nas i zrób ze społecznością BROO.pl coś dobrego dla najbardziej potrzebujących!

Masz wielkie serce?

Pomagaj z Broo.pl

Zarejestruj się na naszym portalu, a otrzymasz dostęp do największej bazy wolontariatów w pobliżu miejsca, które wskażesz. BROO.pl wskaże Ci konkretne potrzeby do realizacji oraz informacje, jak, gdzie i z kim możesz ich dokonać.

Na platformie BROO.pl znajdziesz dokładne kontakty i adresy organizacji oraz miejsc, które z chęcią przyjmą Twoją pomoc, pod konkretnie wskazaną postacią. Skorzystaj z naszych filtrów i bądź w centrum ważnych wydarzeń. Poznaj ludzi podobnych do Ciebie i wspólnie z nimi poczyń dla potrzebujących to, co najbardziej lubisz i potrafisz.

Pomagaj z Broo.pl

Historia Dominiki

Pomysł dołączenia bazy lokalnych wolontariatów do Broo.pl powstał między innymi dzięki jednej z przyjaciółek portalu, która od lat aktywnie pomaga najbardziej potrzebującym.

W zeszłym roku Dominika, w ramach otwartości swojego serca i empatii, zaangażowała się w projekt polegający na pomocy starszym, schorowanym osobom, które z różnych względów nie mogły liczyć na pomoc swoich najbliższych.

Regularne spotkania Dominiki z kilkoma podopiecznymi i próba ich uaktywnienia społecznego pozwoliły im przypomnieć sobie piękno dnia i wartość szczerej rozmowy. Podopieczni Dominiki stali się bardziej aktywni i zadowoleni ze swojej codzienności, która wcześniej była dla nich przede wszystkim smutną codzienną samotnością.

Postanowiliśmy ułatwić Dominice i podobnym osobom udział w takich i podobnych aktywnościach za pośrednictwem naszego portalu. Dziel się dobrem - BE BROO!

Wolontariat

Pamiętaj!

Dobro zawsze wraca. Be BROO!

Dodaj wolontariat

Be BROO, gdziekolwiek jesteś!

Nie czekaj i załóż darmowe konto już teraz!

Załóż darmowe konto
Zostaw opinię
Cześć, tu BROOnek!

Masz sugestie dotyczące portalu? Chcesz pomóc w jego rozwoju? A może chcesz coś zmienić?.

Ja i mój zespół jestesmy zwarci i gotowi, aby dostarczać jeszcze lepsze BROO.pl! Pamiętaj, liczymy się z Twoim zdaniem ;)

Napisz do nas!